Yhteystiedot

 

Maarla Oy

014 562 049 / myynti
sales@maarla.fi
Musta­suon­tie 20, 44500 Viita­saari

Fax: 014 562 079

Laskutus ja verkkolaskutus

Pyytäisimme, että toimittaisitte meille laskunne ensisijaisesti verkkolaskuna.

Verkkolaskutus

Maarla Oy

Y-Tunnus: 0660967-7
Verkkolaskuosoite: 003706609677
Välittäjän tunnus: 003703575029
Välittäjä: Cgi

Sähköpostilaskutus

Sähköpostiosoite: ostolaskut.fi@cgi.com
Liitetiedoston muoto: PDF

Paperilaskutus

Maarla Oy
PL 965
00074 CGI

Myynti

Samu Sjöholm

Tilausten käsittely sekä Myynnin tekninen tuki
014 562 049
samu.sjoholm@maarla.fi

Markku Leino

Tekninen Myynti
0400 562 079
markku.leino@maarla.fi

Juho Korolainen

Myynnin tekninen tuki
040 559 4808
juho.korolainen@maarla.fi

Juha Liuska

Avainasiakaspäällikkö
050 595 0547
juha.liuska@maarla.fi

Tuotanto

Arto Pitkänen

Tuotanto & työnjohtaja
040 180 0890
arto.pitkanen@maarla.fi

Timo Puranen

Tuotanto & työnjohtaja
040 735 4883
timo.puranen@maarla.fi

Hallinto

Heidi Moisio

Taloushallinto
040 145 2220
heidi.moisio@sopvalm.fi

Juho Jaurakkajärvi

Laatupäällikkö & hitsauskoordinaattori IWE
044 0789 335
juho.jaurakkajarvi@maarla.fi

Anne Puukilainen

Henkilöstöhallinto
044 313 3701
anne.puukilainen@maarla.fi

Sami Kuntsi

Hankintapäällikkö
040 825 7841
sami.kuntsi@sopvalm.fi

Jari Puukilainen

Toimitusjohtaja
0500 993 023
jari.puukilainen@maarla.fi

Sofia Stark

Operatiivinen johtaja
044 584 3905
sofia.stark@maarla.fi